Tisíce nejlepších vtipů přímo pro Vás a to kdykoliv a kdekoliv
Zavřou matematika, fyzika a chemika s jednou konzervou. Po třech týdnech se na ně jdou podívat.
Fyzik: "Spočítal jsem si, pod jakym úhlem musim házet konzervu do rohu cely a když napraskla, dorval jsem ji zuby nehty. Ale žiju!!"
Chemik: "Ze slin, vlasů, špíny na zemi a pavučin jsem si namíchal roztok, který tu konzervu narušil a pak zuby nehty..."
Matematik mrtvý, celé stěny popsané a vpravo dole v rohu "=> konzerva je otevřena."
0
Admin
V hotelu spí inženýr a v noci v budově vypukne požár. Zápach hořícího koberce inženýra probudí, ten doběhnek umyvadlu, natočí kýbl vody a oheň uhasí. Za rok spí ve stejném hotelu fyzik. Jenže co se nestane, zaseto tam chytne. Fyzik vytáhne zápisky z přednášek, numericky vyřeší pár diferenciálních rovnic, natočído kýble 7,8666667 litrů vody, oheň uhasí a jde si lehnout. Za další rok tam spí matematik. Zase hoří.Matematik vstane, dojde k umyvadlu, zkusí, jestli teče voda, zjistí, že řešení existuje, a jde si lehnout.
0
Admin
Znáte ten matfyzácký kameňák? Zvolme epsílon záporné...
0
Admin
Jaký je rozdíl mezi matfyzákem a bezdomovcem? Matfyzák nosí menší igelitku. A v ní notebook za sto tisíc.
0
Admin
Jaký je rozdíl mezi matfyzákem a bezdomovcem? Matfyzák nosí menší igelitku. A v ní notebook za sto tisíc.
0
Admin
Víte, proč nosí matfyzáci kostkované košile? Aby si určili souřadnice, kde je svědí záda.
0
Admin
Sedí Matfyzák s Matfzačkou na lavičce a zamilovaně se k sobě tulí. Najednou kolem nich projede malý chlapeček na tříkolce. Matfyzačka se otočí na matfyzáka a říká mu "Myslíš na to co já??" a on "Ano" a ona "A kolik ti to vyšlo?"
0
Admin
Žena pošle svého muže, matfyzáka, do obchodu: „Kup 10 vajec, a když budou mít párky, vezmi 3." Mužpřijde do obchodu a ptá se:„Máte párky?" „Ano." „Tak mi dejte tři vajíčka."
0
Admin
Copyright © 2021 Robej.eu TOPlist