Tisíce nejlepších vtipů přímo pro Vás a to kdykoliv a kdekoliv
Chumelí se chumelí,
padá snížek bílý,
škrábeme se v prdeli,
krátíme si chvíli.
Jednoho dne v parku,
ošukal jsem Klárku.
Teď se se mnou točí svět,
je mi třicet a jí pět.

Nikomu to nepoví,
hnije totiž ve křoví !
Jde maník okolo hřbitova. Vidí jak na nahrobní desce dva souloží.
Povídá mu: Puč mi ji taky.
Vyhrab si sám.
Temná noc, kus za městem vleče pedofilní sadista za ruku dítě do nedalekého lesíka.
Dítě pořád opakuje: "Já se bojím, já se bojím."
Pedofil na to: "Pche, co ty?! Ale já půjdu ještě sám zpátky!!"
Šuká chlap ženskou a ona povidá: Moc to neumíš na to, že je ti 30.
On: Sešs dost drzá na to, že je ti 12.
Vis, jak se pozna zoo-pedo-nekrofil?Ze v obchode osahava zmrzly kurata!
Je ve vězení zoofil, nekrofil, a vyznávač adrenalinových sportů. Zoofil říká:"Já bych si dal kočku..." nekrofil:"mrtvou..." a vyznavač adrenalinových sportů:"Mňaaauuu"
Prijde pedofil na piskoviste a vidi tam si hrat malou holcicku. Prijde k ni a povida: Vykur mi ho, nebo ti vydloubnu ocicko. Holcicka povida nevykourim, maminka mi rikala, ze se nemam bavit s cizimi lidmi. Pedofil se nasere a vydloubne ji oko, a povida ted mi ho vykur nebo ti vydloubnu druhe oko. Holcicka na to : Nevykourim, maminka rikala,ze se nesmim bavit s cizimi lidmi! Pedofil se nasere a vydloubne ji druhe oko. Holcicka breci a jde pryc. Pedofil povida: tak ted mi ho snad vykouris!!! Holcicka na to nevykourim, maminka rikala, ze az bude tma tak mam jit domu ...
Mami, tatinek me zneužíva. A jak tě zneuživa Aničko? Taha mě za ouška. Ale to není žadné zneuživaní Aničko a co ti při tom řika? KUŘ TY DĚVKO!!!
To jde takhle chlapek na prochazku se psem a přijde na břeh řeky. Najde tam rozmasirovanou ženskou - mozek vyhrezlej, střeva potahaný okolo, no prostě hrůza. Uděla se mu špatně, tak se chce vyblít do řeky a jak se tak nakloní nad hladinu, kouká na hnusně zelenýho utopence. Se zoufalstvým pozvedne oči vzhůru a vidí na protejšim břehu na strome oběšeného chlapečka a pod nim plačící holčičku. Chlap přebrodí řeku a ptá se holčičky : "Proboha co se to tu stalo, vždyt to je strašny!" Holčička : " Buuu tatinek se s maminkou pohádal a zabil ji a pak si vzal kamen a utopil se. No a bráška když to viděl, tak se z toho oběesil." No a chlap, rozepíinaje si zip u kalhot, říka: "To máš teda pěkně blbej den."
Jede holčička výtahem do 10.patra. V 5.patře přistoupí úchyl a povídá teď ti ho strčím tam kdes ho nikdy nemněla, holčička vykřikne né né !!! do oka né.
Učí pedofil plavat malou holčičku. Holčička se ptá. Opravdu si myslíte že bych se utopila, kdybyste ten prst vytáhl ??
Vis kdo to je? Sadisticky zalozenej pedofilni nekrofil s uchylkou k zoofilii a sklonem ke kleptomanii? To je ten co suka maly mrtvy pejsky a nevraci obojky...
Ptá se pán holčičky na pískovišti: "Holčičko, umíš počítat?"
"Umím, strejdo."odpovídá holčička. "Tak počítej s tím, že to bude kurva bolet!!!"
Copyright © 2021 Robej.eu TOPlist